Championship

Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Join The Club
Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Virhe: Yhteydenottolomaketta ei löytynyt.

Follow Us
Top

A-pojat

Olemme muodostaneet kaksi A-poikien YJ-joukkuetta IHK:n kanssa kaudelle 2024.
Pelaamme P20 Ykköstä syyskaudella 2024!

Joukkueen toimihenkilöiden yhteystiedot:

Joukkueenjohtaja
Heli Raglund
050 411 7056
heliraglund(ät)gmail.com

Vastuuvalmentaja
Teijo ”Teukka” Parikka
045 313 8288
teijo.parikka(at)gmail.com

Instagram