Championship

Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Join The Club
Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Virhe: Yhteydenottolomaketta ei löytynyt.

Follow Us
Top

Seuran hallitus

Seuran Hallitus vuonna 2024
Hallituksen sähköpostiosoite on hallitus(at)kopse.org.

Varsinaiset jäsenet

Antti Siitonen
pj(at)kopse.org
puh. 050 506 5733
Puheenjohtaja, taloustyöryhmä, strategian ja seurakulttuurin kehittäminen sekä viestintä ja markkinointi

Jani Kokko
jani.kokko(at)kopse.org
Varapuheenjohtaja, Taloustyöryhmä, Ongelmanratkaisuelin

Heidi Saarijärvi
heidi.saarijarvi(at)kopse.org
Sihteeri, strategian ja seurakulttuurin kehittäminen sekä viestintä ja markkinointi

Toni Harsia
toni.harsia(at)kopse.org
Strategian ja seurakulttuurin kehittäminen sekä viestintä ja markkinointi

Pietari Sainio
040 533 4955
pietari.sainio(at)kopse.org
Ongelmanratkaisuelin

Janne Tuppurainen
janne.tuppurainen(at)kopse.org
Ongelmanratkaisuelin sekä viestintä ja markkinointi

SEURAN ONGELMANRATKAISUELIN

Seuran hallitus nimeää ongelmanratkaisuelimen edustajat kaudeksi kerrallaan. Vuonna 2024 ongelmanratkaisuelimen jäsenet ovat Janne Tuppurainen, Jani Kokko ja Pietari Sainio. Ongelmanratkaisuelin selvittää hallituksen pyynnöstä seuran sisäisiä ongelmia. Ongelmanratkaisuelin ei käsittele raha-asioista johtuvia ongelmia.

ongelmanratkaisu(at)kopse.org

Instagram