Championship

Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Join The Club
Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.
Follow Us
Top

Toimisto kiinni 28.4.-31.5.2020

KOPSEN toimisto Sokeva-talossa on suljettuna 28.4.-31.5.2020 välisen ajan. Toiminnanjohtaja Heidi Saarijärvi on kyseisen ajanjakson lomautettuna johtuen koronaviruksen aiheuttamasta toiminnan keskeytyksestä. Hän ei ole tavoitettavissa puhelimitse tänä aikana.

Kiireellisissä asioissa voitte olla yhteydessä varapuheenjohtajaan Santtu Vähälään sähköpostitse (vpj(at)kopse.org).

Kesäkuussa toimiston jälleen avautuessa se avautuu vanhan toimiston viereiseen tilaan ja kulku toimistoon tapahtuu oman erillisen oven kautta.