Championship

Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Join The Club
Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

  Follow Us
  Top

  Kevään -21 kerhot ja kesän leirit

  Kevään 2021 futiskerhon ja perhefutiskerhon aikataulut on julkaistu. Samalla myös kesän 2021 leiriaikataulu on vahvistettu.

  Lue lisää ja ilmoita lapsesi mukaan:

  Futiskerho alkaa 6.5.2021 – futiskerho.kopse.org

  Perhefutiskerho alkaa 6.5.2021 – perhefutiskerho.kopse.org

  Leirit ovat kesäkuussa 7.-18.6.2021 – leiri.kopse.org

  Instagram