Championship

Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Join The Club
Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Follow Us
Top

Kutsu Korson Palloseuran ylimääräiseen kokoukseen 16.6.2021, klo 18.00

Tervetuloa Korson Palloseuran ylimääräiseen kokoukseen keskiviikkona 16.6.2021 klo 18.

Seuran ylimääräinen kokous pidetään Ruusupaviljongissa, osoitteessa Kisatie 21. Kokouksen aiheena on:

Uuden puheenjohtajan valinta. Nykyinen puheenjohtaja jättää tehtävänsä henkilökohtaisten syiden vuoksi 24.6.2021.
Äänioikeus kokouksessa on kaikilla 15 vuotta täyttäneillä seuran varsinaisilla jäsenillä.

Huom: Ilmoitus äänioikeuden käyttämisestä ylimääräisessä kokouksessa on tehtävä 9.6.2021 klo 18 mennessä lähettämällä asian ilmaiseva sähköposti osoitteeseen sihteeri@kopse.org tai lähettämällä tekstiviesti tai soittamalla numeroon 0400 709 943.

Terveisin,
Kari Jurva
KOPSE sihteeri

Instagram