Championship

Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Join The Club
Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Follow Us
Top
a

Käytettyjen varusteiden kirppiksiä

Päivitetty 11.9.2021

Tänään seurapelipäivässä tuli ehdotus, että perustaisimme käytettyjen varusteiden myymistä varten ryhmiä, jossa KOPSEn jäsenet voivat ilmoittaa myytävistä varusteista.

Tältä pohjalta tiedoksi seuraavat

1. Whatsapp -ryhmä: KOPSE Futiskamakirppis.


Ryhmä poistettu toistaiseksi väärinkäytön takia!

Ryhmä on tarkoitettu jalkapalloaiheisten tuotteiden mainostamiseen KOPSEn jäsenten välillä, varsinaiset kaupat kehoitetaan tekemään yksityisviesteillä ostajan ja myyjän välillä. Ryhmää moderoidaan pienellä viiveellä, mutta asiattomat viestit pyritään poistamaan mahdollisimman nopeasti kun niitä havaitaan. Toistuvasta asiattomien viestien lähettelystä seuraa ryhmästä poistaminen.

2. Aiemmin olemassa ollut Facebookin Korson urheilukirppis -ryhmä

Ryhmään voi liittyä Facebookissa: https://www.facebook.com/groups/274344356282868/?ref=share

Tämä ryhmä on tarkoitettu kaikkien urheilutarvikkeiden kirppistoimintaan.

Instagram