Championship

Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Join The Club
Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Follow Us
Top

Joulun parhaat lahjat

KOPSE-varustekaupasta voit hankkia pukinkonttiin KOPSE-fanituotteita. Tarjolla pipoja, mukeja, kaulahuiveja sekä joulun hittituote putkihuivi.

Ostoksille pääset: KOPSE Varustekauppa


Fanituotteiden tilauksia voi ennen joulua noutaa KOPSEn toimistolta (merkitse osastokohtaan NOUTO) seuraavina aikoina:

tiistai 14.12. klo 14-19
maanantai 20.12. klo 14-20
tiistai 21.12. klo 14-20

Instagram