Championship

Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Join The Club
Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Virhe: Yhteydenottolomaketta ei löytynyt.

Follow Us
Top

KOPSE/VI

Joukkue on uusi, vuonna 2022 perustettu miesten harrastejoukkue, joka pelasi kaudella 2022 eteläisen alueen 6-divaria.

Joukkue on tauolla.

Joukkueen kalenteri

Ilmoittaudu joukkueeseen

Varusteet

Joukkueen toimihenkilöiden yhteystiedot:

Joukkueenjohtaja
Leevi Forssell
045 1274 266
leevi.forssell(at)gmail.com

Instagram