Championship

Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Join The Club
Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Follow Us
Top

KOPSEn kerhot jatkuvat elokuussa 2022

Nuorimmille jalkapallon harrastajille tarkoitetut KOPSEn kerhot Perhefutiskerho ja Futiskerho jatkavat toimintaa elokuun neljännellä viikolla (22.8. alkava viikko).

Tutustu kerhoihin ja ilmoita lapsesi mukaan

Perhefutiskerho 2-4 vuotiaille – perhefutiskerho.kopse.org

Futiskerho 3-6 vuotiaille – futiskerho.kopse.org

Instagram