Championship

Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Join The Club
Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Virhe: Yhteydenottolomaketta ei löytynyt.

Follow Us
Top

A-Pojat syksyn kotipelit

KOPSE A-Pojat pelaavat syyskaudella P20 Ykköstä.

Tulevat kotiottelut Aulis Aktia Areenalla, Jokivarren tekonurmella:

  • Sunnuntai 20.8.2023 kello 19:00 KOPSE – FC Honka/2
  • Sunnuntai 3.9 kello 19:00 KOPSE – HIFK
  • Sunnuntai 17.9 kello 17:00 KOPSE – Gnistan

Tervetuloa katsomaan ja kannustamaan sekä nauttimaan futistunnelmasta!

Instagram