Championship

Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Join The Club
Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Virhe: Yhteydenottolomaketta ei löytynyt.

Follow Us
Top

Naisten Kuntofutiksen Talvikausi

Talvikauden 2023 Kuntofutisjakso on ajalle 25.10 – 29.11.2023 (6 harjoituskertaa)

Harjoitukset ovat keskiviikkoisin kello 19:30 – 20:30 Mikkolan koulun VEGA salissa.

Mukaan ovat tervetulleita kaikki naiset, jotka haluavat liikkua ja pitää hauskaa jalkapallon parissa. Aikaisempaa lajikokemusta ei tarvitse olla. Pääosassa on yhdessä tekeminen, hengästyminen/hiki sekä tietenkin peli-ilo!

Valmentajana toimii KOPSEn seuravalmentaja Tuula Rautiainen.

  • Kuntofutisjakson hinta on 40e sisältäen kenttävuoron sekä valmennuksen. Osallistujat eivät ole vakuutettuja seuran puolesta, hinta ei sisällä vakuutusta.

Tervetuloa mukaan toimintaan!

Ilmoittautuminen alkaa maanantaina 9.10.2023 kello 12:00.

ILMOITTAUDU tästä mukaan Naisten Kuntofutikseen

Lisätietoja:

Tuula Rautiainen

tuula.rautiainen(at)kopse.org

Instagram