Championship

Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Join The Club
Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Virhe: Yhteydenottolomaketta ei löytynyt.

Follow Us
Top

Uudet kerhokaudet tammikuussa 2024

Ilmoittautuminen alkuvuoden lasten jalkapallokerhoihin alkaa tiistaina 12.12.2023 kello 12:00.

  • Perhefutista järjestetään kahtena ryhmänä, maanantaisin klo 17-18 sekä klo 18-19 Nikinmäen koulun salissa.
  • Futiskerhoa järjestetään keskiviikkoisin klo 17-18 Jokivarren koulun salissa.

Katso lisätiedot sekä ilmoittautuminen:

Perhefutiskerho 2-4 vuotiaille – perhefutiskerho.kopse.org

Futiskerho 4-5 vuotiaille – futiskerho.kopse.org

Instagram