Championship

Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Join The Club
Korson Palloseura ry (KOPSE) on Itä-Vantaalla toimiva jalkapalloon keskittynyt urheiluseura. Seuran perustehtävänä on tarjota kaikenikäisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa Korsossa ja sen lähialueilla.

Virhe: Yhteydenottolomaketta ei löytynyt.

Follow Us
Top

KOPSE tuotteita pukinkonttiin!

KOPSE-varustekaupasta voit hankkia pukinkonttiin KOPSE-fanituotteita. Tarjolla pipoja, mukeja, putkihuivia sekä uusi ´´retro” kaulaliina.

Tilattujen tuotteiden nouto sovittava erikseen sähköpostilla varusteet(at)kopse.org

Ostoksille pääset: KOPSE Varustekauppa

Instagram